W sobotę protest pod siedzibą Google! „Globalne korporacje próbują zdominować świat”

Jak informują organizatorzy protestu, nadszedł czas, aby Polacy zamanifestowali swój sprzeciw wobec narastającej cenzury w sieci.

Globalne korporacje próbują zdominować świat i narzucić „jedynie słuszne” poglądy. Pętla cenzury zaciska się wokół szyi internetowych twórców mocniej niż kiedykolwiek. W obliczu tego jawnego zamachu na wolność słowa uznaliśmy, że nie możemy milczeć. Dlatego pragniemy Państwa zaprosić na wielki protest przeciwko cenzurze w Warszawie: 17 września o godzinie 17:00 przed siedzibą korporacji Google (ul. Emilii Plater róg ul. Pańskiej), zbiórka w Parku Świętokrzyskim przy fontannie.

Walka z cenzurą wymaga współpracy wszystkich środowisk. W tej batalii powinniśmy połączyć siły ponad podziałami. Zaproszenie na protest kierujemy do wszystkich ludzi, którym na sercu leży wolność słowa. Wśród kilkudziesięciu prelegentów będą dziennikarze, aktywiści społeczni, przedstawiciele różnych ugrupowań politycznych, prawnicy i naukowcy. To zaproszenie kierujemy do wszystkich osób, które mają świadomość, z jak poważnym zagrożeniem mamy do czynienia.

Czy chcemy świata kontrolowanego przez potężne korporacje?

Świata wszechpotężnych szarych eminencji cenzury?

Świata, w którym likwidowana jest wolność słowa?

Wielki protest przeciwko cenzurze: sobota, 17 września, godz. 17:00, Warszawa, ul. Emilii Plater/róg Pańskiej. Zbieramy się w Parku Świętokrzyskim obok fontanny, a następnie przejdziemy przed siedzibę korporacji Google, pokojowo wyrazić sprzeciw wobec łamania polskiego prawa.

To od Nas zależy, w jakim świecie będziemy żyć. Jeżeli wytworzymy skuteczną presję na potężne korporacje, ocalimy przed likwidacją Nasze podstawowe prawa do wolności słowa.

17 września g. 17:00 – pokażmy, że Polacy mają wolność w genach.

Do zobaczenia na proteście!

Źródło: BanBye.com/Wikipedia